GT-Bio

GT-Bio Roller Shad Combo - 16g - Orange Fire Silikon Yem

Stok Durumu: 10 +
 • Stok Kodu: GB-RS125-244
 • Boy (cm): 12,5
 • Yapay Yem Ağırlık (gr): 26
 • Renk: Orange Fire
₺189,00
Havale Fiyatı: ₺179,55
Salman Av | Güvenli Alışveriş


Saat 16:30'a Kadar Tüm Siparişleriniz Aynı Gün Kargo!

GT-Bio Roller Shad Combo 16g Silikon Yem

GT-Bio Balıkçılık Dünyasına Hoşgeldiniz!

GT-Bio yemler tasarlanırken öncelikle çevreye duyarlı olması ve bununla birlikte balıkçılıkta da etkili sonuçlar vermesi hedeflenmiştir.

Bu nedenle GT-Bio yemler de kurşun ve plastik kullanımı minimum düzeyde tutulmuştur. Bizden sonraki nesillere karşı sorumluluğumuzun farkında olarak, balıkçılığın sürdürülebilir olması ve doğaya daha az ayak izi bırakabilmek için GT-Bio ürünlerinde çevreye zararlı maddelerin kullanımından azami derecede kaçınmaktayız ve bunu hem ürünlerde hem de ürün kutularında tercih etmekteyiz. Bu konuda yaptığımız analizler sadece çevre sağlığını korumakla kalmayıp aynı zamanda balıkçılıkta da etkili sonuçlar vermektedir. Sahada ki oltacı dostlarımızdan aldığımız raporlar ve yakalanan trofe balıklar bu konuda yapılan çalışmaların ne derece doğru sonuçlar verdiğini göz önüne koymaktadır.

GT-Bio yemler son derece gerçekçi aksiyonuyla ve yine gerçeğe en yakın renkleriyle Türkiye’de ki oltacıların da vazgeçilmez yemleri arasında yerini alacaktır. Tüm dostlarımıza GT-Bio balıkçılık dünyasına hoşgeldiniz demekten mutluluk duyarız!

Roller Shad Serisi

 • Roller Shad serisi 8,5cm’de 4gr, 8gr ve 12gr seçenekleri mevcuttur. Combo setler 8gr zoka ve 4gr gövde ağırlığıyla toplamda 12gr gelmektedir. Zokalı jig head ve gövdenin bulunduğu setlerde ek olarak 1 adet gövde çıkmaktadır. Bu modelde ideal olarak 1/0 numara iğne kullanılmaktadır.
 • Roller Shad 12,5cm serisinde doğa dostu çinko zokalar ile 16gr ve 23gr seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kurşun içerikli zokalarda da 28gr, 36gr ve 50gr seçenekleri bulunmaktadır. Bu modelde ideal olarak 3/0 numara iğne kullanılmaktadır.
 • Roller Shad 16,5cm serisinde doğa dostu çinko zokalar ile 40gr , 60gr ve 90gr seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kurşun içerikli zokalarda da 120gr , 150gr ve 200gr seçenekleri bulunmaktadır. Bu modelde ideal olarak 6/0 numara iğne kullanılmaktadır.

Roller Shad serisinde öne çıkan özellikler :

Ekstra Yumuşak Gövde

Roller Shad serisi yeni formülüyle ekstra yumuşak bir yapıya kavuştu. Bu sayede silikon ekstra esneklik kazanırken daha da dayanıklı bir hal aldı. Bununla birlikte gerçekçi bir yüzme aksiyonu sağlayarak, düz sarımda dahi su da oluşturduğu titreşimle çok daha avcı bir yapıya kavuştu.

Kurşunsuz Çevre Dostu Zoka

GT.Bio silikon yemleri rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri de çevreye duyarlı zokaları tercih ediyor olmasıdır. Birçok serisinde çinko ağırlıklı üretmiş oldukları zokaları sayesinde doğa da ayak izi bırakmamaktadır. Bizden sonraki nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakma sorumluluğu içerisinde Gt-Bio ürünlerinde sürdürülebilirliğe önem veriyoruz. Balık yakalama ve fotoğraflama keyfini sürekli kılmak için tüm oltacı dostlarımızı çevre bilincine duyarlı olup doğayı korumaya davet ediyoruz.

Canlı Gibi Görünen Renkler

GT-Bio geliştirmiş olduğu üstün boyama teknolojisi ile silikon yemi canlı gibi görünen bir hale getirmektedir. Üstten aldığı ışıkta doğal renklere en yakın görüntüye gelirken arkadan gelen ışıkta ise renk değiştirmektedir.

Özel Tasarım Zokalar

GT-Bio tasarlamış olduğu zokalarla, silikon gövdeye tam oturan uyumlu yapısıyla doğal yüzme aksiyonu sağlamaktadır. Bu zoka tasarımı sayesinde silikonu yavaşça yüzdürürken, dip noktaya ulaşmakta son derece kolaydır.3D göz yapısıyla tamamlanan tasarım da zoka, silikon gövdeyle birlikte neredeyse gerçeğe yakın bir görüntü ortaya koymaktadır.

Ekstra Güçlendirilmiş İğneler

GT-Bio silikonlarda 4X güçlendirilmiş, çok keskin iğneler kullanılmaktadır. Böylelikle şartlar ne kadar zorlu olursa olsun oltacılara son ana kadar mücadele etme şansı tanımaktadır. Geniş ağız yapısı ve çok keskin iğne ucuyla çok büyük balıklarla bile mücadele imkanı sağlamaktadır.

Doğal Yüzme Aksiyonu

GT-Bio silikonlarda gövde yapısı ve kuyruk tasarımı doğal yüzme aksiyonu verecek şekilde tasarlanmıştır. Sonuç olarak yüzme esnasında oluşturduğu titreşim gerçek bir yemlik balığın oluşturduğuna eşdeğerdir.

Kolay ve Sağlam Sabitlenebilen Zoka

GT-Bio silikonlarda kullanılan çift sabitleme sistemi sayesinde zoka silikona tam uyum sağlamakla birlikte zokanın silikondan çıkmasını da önlemektedir. Böylelikle hem daha iyi bir yüzme aksiyonu sağlamakla birlikte çok daha dayanıklı bir hal almaktadır.

Çevre Dostu Silikon Yem

Biz doğayı ve sürdürülebilirliği önemsiyoruz ve bu farkındalığı oluşturabilmek için GT-Bio’yu doğa dostu yapan konsepti ön plana çıkartıyoruz.

 • Kurşunsuz zokalar
 • Pba free gövdeler
 • Endokrin bozucular bulunmaktadır.
 • Arsenik bulunmamaktadır.
 • Geri dönüştürülebilir kutular.
 • Sürdürülebilir çevre dostu ürünler.

Zoka takma ipuçları !!!

1 – Başlangıçta gövdeyi bir elinize zokayı da diğer elinizde tutun.

2 – Zokadaki sabitleme kancasını gövdenin ön tarafında bulunan boşluğa yerleştirin.

3 – Hızlı kuruyan yapıştırıcıyı zoka ile gövde arasına boşaltın.

4 – Kullanmış olduğunuz yapıştırıcı kuruyana kadar zokayı gövdeye iyice bastırın ve tam oturana kadar bekleyin.

5 – İğneyi zokada ki halkadan geçirerek birbirine sabitleyin.

6 – İğneyi gövdenin üzerinden orantılı bir şekilde çıkartın ve zokaya iyice sabitlenmiş olduğundan emin olun.

7 – İğnenin gövde üzerinde düzgünce konumlandırılmış olduğundan emin olun ve GT-Bio silikonunuz kullanıma hazır. Güzel avlarda kullanın.

Not: Eğer silikonu zokaya sabitlemekte zorluk çekiyorsanız silikonun yağlı yapısından kaynaklanıyor olabilir. Bunu düzeltmek için silikonun ön tarafını alkolle temizleyip kuruduktan sonra süper yapıştırıcı ile sabitlemeyi deneyebilirsiniz. İşe yaradığını göreceksiniz.


• Teslimat Şartları
Hafta içi saat 16:30’a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu cumartesi günleri saat 13:30’a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

• İade Şartları
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış, kutusu zarar görmüş veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.


Salman Av - Balıkçılık ve Av Malzemeleri 

33 senelik tecrübenin ürünü Salman Av ve Spor Malzemeleri firmamızda, avcılık ve balıkçılık üzerine tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri sizlere sunmaktayız.
Teknik servis, doğru ekipman tavsiyeleri gibi birçok avantajdan yararlanmak için siz de bize ulaşabilirsiniz.
En uygun fiyatlar ve satış sonrası hizmet kalitemiz ile mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.


Salman Av | Güvenli Alışveriş

Teknik Özellikler

Boy (cm) 12,5
Yapay Yem Ağırlık (gr) 26
Renk Orange Fire
Ürüne yorum yapmak için lütfen üye olun veya giriş yapın
Ürüne henüz yorum yapılmamıştır.
 
Sıkça Sorulan Sorular
 
 1. Ürünleriniz Orijinal ve Garantili midir ?
  Satışını yaptığımız tüm ürünler orijinaldir. Distribütör firmaların ve ilgili markaların garantisi altındadır.
  Minimum 2 yıl süre ile ürünün yetkili türkiye servislerinden yararlanabilirsiniz.
 2. Ürün ile ilgili sorularım var ?
  Sormak istediğiniz tüm sorularınızı telefon ile canlı destek ekibimize iletebilirsiniz.
  Bize ulaşmak isterseniz 0850 346 90 38 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
 3. Siparişim ne zaman kargoya teslim edilir ?
  Siparişleriniz en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Tüm ürünlerimiz stoğumuzda bulunduğu için mağazamızdaki ürünlerde tedarik süresiyle karşılaşmazsınız!
 4. Sipariş sonrası kargo durumundan nasıl haberdar olacağım ?
  Siparişiniz sonrası kargo durumunuz hakkında email ile bilgilendirmeler alacaksınız. Saat 16:30 öncesi siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.
 5. Sizden birden fazla ürün sipariş verdim, hepsi aynı pakettemi gelecek ?
  Özel bir talebiniz olmadığı sürece tüm ürünlerinizi aynı sevkiyatta ve paketleri-kolileri bir arada sizlere ileteceğiz.
 6. Şahsıma veya şirketime fatura kesiyor musunuz?
  Kesinlikle! Sipariş adımında gireceğiniz fatura bilgilerinizle faturamızı kesip tarafınıza gönderiyoruz.
 7. Ürün elime ulaştı ancak iade etmek istiyorum ?
  Ürünü aldınız memnun kalmadınız, 14 gün içerisinde ürün ve ürünün kutu ambalajına hasar vermeden, tüm aksesuarları ve tarafınıza ürün ile birlikte gönderilen fatura ile fatura üzerinde yer alan adresimize anlaşmalı kargo firmamız ile gönderebilirsiniz.
  ÖNEMLİ! Ürün, kutu ambalajı ve aksesuarları eksik ve zarar görmüş, tekrar satılabilirliği ortadan kalkmış ürünler yasalar gereği cayma hakkında yararlanamamakta olup kargo ücreti alıcıya yansıtılmaktadır.
  İade işlemleriniz için öncelikle bizimle iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.
 8. Kargo hakkında dikkat edilmesi gerekenler.
  Taşıma sırasında ürünü etkileyecek paket hasarı olan ürünler için kargo görevlisine tutanak tutturunuz.
  Tüm siparişleriniz kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir.
  Tutanak tutulan ve tarafımıza iade gelen ürünler yenisiyle değiştirilecektir.
  Aksi takdirde, tutanağı tutulmamış ve kırılmış ürünler için bizimle iletişime geçiniz.